fbpx

Ekspert HTML/CSS/JS

Jeśli tytuł tej oferty to dla Ciebie codzienność a nie czarna magia, czyli czujesz się ekspertem w jednym z tych tematów oraz masz możliwość i chęć, aby zaangażować się w nasze działania – czekamy na Ciebie!

Podstawowym narzędziem do naszego działania i rozpowszechniania treści jest internet. Mamy mnóstwo pomysłów na rozwój naszych serwisów internetowych, ale brakuje nam kompetentnych rąk do pracy nad tymi usługami.

Wymiar czasu, który nam poświęcisz, zależy tylko od Ciebie: możesz działać jako konsultant przy rozwiązywaniu bieżących problemów lub ustalić określoną ilość godzin na rozwój aplikacji w każdym tygodniu.

Kontakt

Michał Wsiołkowski
[email protected]
tel. 12 444 12 52, sms 668 557 705

Podobne propozycje

Wolontariat na sierpniowych Warsztatach Muzyki Niezwykłej

Chcesz współtworzyć największe warsztaty muzyki liturgicznej w Polsce? Spotkać niesamowitych ludzi z pasją do śpiewu i muzyki? Zapraszamy Cię do współpracy wolontariackiej przy organizacji Warsztatów Muzyki Niezwykłej 2022.

Zobacz szczegóły
Redaktor serwisu internetowego

Nasz serwis internetowy Liturgia.pl dynamicznie się rozwija, ale brakuje nam osób, które mogą zadbać o publikowane treści: ich odpowiednie przygotowanie, udostępnianie i porządkowanie.

Zobacz szczegóły
Tłumaczenie treści liturgicznych

Aby udostępnić wartościowe treści i nasze projekty szerokiemu gronu odbiorców, rozpoczęliśmy projekt tłumaczenia ich na najpopularniejsze języki.

Zobacz szczegóły