fbpx

Tłumaczenie treści liturgicznych

Aby udostępnić wartościowe treści i nasze projekty szerokiemu gronu odbiorców, rozpoczęliśmy projekt tłumaczenia ich na najpopularniejsze języki.

Zapraszamy do współpracy w ramach wolontariatu tłumaczy wszelkich języków: poszukujemy osób do tłumaczenia na dowolny język. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, rozpoczęliśmy już tłumaczenie m.in. na języki: angielski, francuski, hiszpański, rosyjski, włoski, białoruski.

Chętnych do współpracy prosimy o kontakt; po uzgodnieniu szczegółów, przesyłamy tekst do tłumaczenia. Nie wyznaczamy konkretnych terminów, oczekujemy jedynie dobrej znajomości języka.

Kontakt

Michał Wsiołkowski
[email protected]
tel. 12 444 12 52

Podobne propozycje

Wolontariat na sierpniowych Warsztatach Muzyki Niezwykłej

Chcesz współtworzyć największe warsztaty muzyki liturgicznej w Polsce? Spotkać niesamowitych ludzi z pasją do śpiewu i muzyki? Zapraszamy Cię do współpracy wolontariackiej przy organizacji Warsztatów Muzyki Niezwykłej 2022.

Zobacz szczegóły
Redaktor serwisu internetowego

Nasz serwis internetowy Liturgia.pl dynamicznie się rozwija, ale brakuje nam osób, które mogą zadbać o publikowane treści: ich odpowiednie przygotowanie, udostępnianie i porządkowanie.

Zobacz szczegóły
Ekspert HTML/CSS/JS

Jeśli tytuł tej oferty to dla Ciebie codzienność a nie czarna magia, czyli czujesz się ekspertem w jednym z tych tematów oraz masz możliwość i chęć, aby zaangażować się w nasze działania – czekamy na Ciebie!

Zobacz szczegóły