fbpx

Redaktor serwisu internetowego

Nasz serwis internetowy Liturgia.pl dynamicznie się rozwija, ale brakuje nam osób, które mogą zadbać o publikowane treści: ich odpowiednie przygotowanie, udostępnianie i porządkowanie.

Jeśli lubisz pracę z tekstem lub multimediami, nie boisz się pracy biurowej (może być wykonywana zdalnie) i chcesz zaangażować się w rozwój największego w Polsce serwisu internetowego o liturgii – zapraszamy Cię do współpracy!

Bardzo mile widziana będzie znajomość platformy WordPress, a dodatkowo także elementarna znajomość HTML oraz podstawowa umiejętność edycji multimediów.

Wymiar czasu, który nam poświęcisz, zależy tylko od Ciebie; jednak dla zachowania systematyczności pracy spodziewamy się wyznaczenia regularnych godzin zaangażowania w tygodniu.

Kontakt

Michał Wsiołkowski
[email protected]
tel. 12 444 12 52, sms 668 557 705

Podobne propozycje

Wolontariat na sierpniowych Warsztatach Muzyki Niezwykłej

Chcesz współtworzyć największe warsztaty muzyki liturgicznej w Polsce? Spotkać niesamowitych ludzi z pasją do śpiewu i muzyki? Zapraszamy Cię do współpracy wolontariackiej przy organizacji Warsztatów Muzyki Niezwykłej 2022.

Zobacz szczegóły
Ekspert HTML/CSS/JS

Jeśli tytuł tej oferty to dla Ciebie codzienność a nie czarna magia, czyli czujesz się ekspertem w jednym z tych tematów oraz masz możliwość i chęć, aby zaangażować się w nasze działania – czekamy na Ciebie!

Zobacz szczegóły
Tłumaczenie treści liturgicznych

Aby udostępnić wartościowe treści i nasze projekty szerokiemu gronu odbiorców, rozpoczęliśmy projekt tłumaczenia ich na najpopularniejsze języki.

Zobacz szczegóły