
Pierwszy w tym roku turnus Rekolekcji Liturgicznych dla Rodzin z niemal 150 uczestnikami odbył się w Centrum Dialogu i Spotkań Diecezji Kieleckiej w Skorzeszycach, a drugi, dla ponad setki osób – w Szczyrku. Podczas obydwu wydarzeń pracowaliśmy w czterech grupach wiekowych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Czytaj dalej »

