
W niedzielę 23 czerwca 2024 spotkaliśmy się na kończącej tegoroczny sezon Mszy św. dla poszukujących piękna. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tworzenia naszych wspólnych Mszy u św. Józefa. To był rzeczywiście PIĘKNY czas tam z Wami, przy ulicy Poselskiej. Czytaj dalej »

