
Już po raz trzeci odprawiliśmy u krakowskich dominikanów Nabożeństwo Dziewięciu Czytań. W adwentowy wieczór 10 grudnia zgromadziliśmy się w stallach Bazyliki Trójcy Świętej, by wysłuchać biblijnych opowieści, medytować je w muzyce organowej i odpowiedzieć na nie wspólnym śpiewem tradycyjnych adwentowych hymnów. Czytaj dalej »

