
Kontynuujemy nasz projekt nagrania pasyjnego nabożeństwa Gorzkich żali w aranżacjach o. Tomasza Samulnika OP. „Nowe brzmienie Gorzkich żali – część 2” to niezwykłe połączenie prostego wielogłosu z refleksyjnym brzmieniem jazzowego kontrabasu i śpiewem solowym Magdaleny Este i Wassima Ibrahima. Czytaj dalej »


