
Niedawno minęło 20 lat od premiery płyty Pawła Bębenka, zatytułowanej „Msza o Miłosierdziu”. Chcemy uczcić ten jubileusz koncertem – żywym spotkaniem ze sztuką, duchowością i pięknem dźwięku, który odbędzie się w piątek 16 maja 2025 o 20:15 w Bazylice Świętej Trójcy w Krakowie. Czytaj dalej »

