Powrót Mszy dla poszukujących piękna

25 września 2025

Po letniej przerwie wznawiamy celebrowanie Mszy dla poszukujących piękna. Historia tych liturgii, charakteryzujących się połączeniem śpiewu gregoriańskiego i dominikańskiego wielogłosu, to już trzy lata: najpierw gromadziliśmy się w kościele św. Idziego, potem w Sanktuarium św. Józefa przy ul. Poselskiej, zaś w zeszłym roku miejscem celebracji była Bazylika Trójcy Świętej. Czytaj dalej »