Prawie 40 osób zakończyło w sobotę kolejny rok formacji w naszej Szkole Kantorów. W ramach koncertu dyplomowego absolwenci III roku – uruchamianego co kilka lat kursu doskonalącego – poprowadzili śpiewy ku czci świętych upamiętnionych w ołtarzach kaplic przy krakowskim kościele dominikanów, natomiast uczestnicy kończący II rok nauki dyrygowali wykonaniem wybranych przez siebie utworów, których wcześniej musieli nauczyć swoich młodszych kolegów i koleżanki z roku pierwszego.

Dziękujemy naszym absolwentom za ich muzyczną pasję i wytrwałość w pracy. Życzymy mnóstwa pięknych dźwięków w posłudze kantora! Poniżej przedstawiamy zdjęcia autorstwa Oliwii Szczudło.